Ekspercki BlogRozpocząłem przyjmowanie zapisów na internetowe warsztaty dla tych, którzy chcieliby mieć wreszcie swój ekspercki blog. Postanowiłem, że w lipcu siedmiu osobom pomogę założyć własny, podobny do mojego, blog ekspercki w ich własnej domenie.

Te warsztaty są odpowiedzią na sygnały jakie otrzymywałem od osób, które już od dłuższego czasu przymierzają się do bloga, ale ciągle nie mogą sobie z nim dać rady. Jeżeli właśnie zaliczasz się do tych osób, to wejdź od razu na tę stronę i sprawdź jak mogę Ci pomóc.

Otrzymałem dzisiaj list:

Jestem architektem, właśnie zakładam działalność gospodarczą.Będę dalej projektować, bo architektura, projekty wnętrz, wzornictwo to moja pasja.

Myślę o stronie www jako wizytówce w internecie.

Ale chciałabym internet wykorzystać do reklamy i szukania kontaktu z potencjalnym klientem, zbyt słabo jednak znam to narzędzie.

Czy blog to propozycja dla mnie?

Odpowiedź na zadane pytanie brzmi:

– Tak, blog jest najlepszą propozycją dla Ciebie. Blog ekspercki to Twój najlepszy internetowy sprzedawca.

Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji, to właśnie od bloga powinieneś zacząć swój internetowy marketing. Na organizowanych przez Internet warsztatach siedmiu osobom pomogę stworzyć dokładnie takie samo narzędzie, które jest moim głównym narzędziem zarabiania w Internecie.

Biorąc w tych warsztatach udział w ciągu kilku tygodni będziesz miał to, nad czym ja pracowałem przez kilka miesięcy. Jeżeli więc chcesz skorzystać z tej okazji, to wejdź szybko na tę stronę i dowiedz się więcej.

Ponieważ w tę pomoc angażuję się osobiście i na żywo, jestem na raz pomóc tylko siedmiu osobom. W pierwszej kolejności nabór na warsztaty ogłosiłem osobom, które zapisały się na specjalną listę chętnych na stronie www.BlogDlaEksperta.pl. Stąd są już pierwsze zgłoszenia.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tych warsztatów„Blog Dla Eksperta”, to wpisz pytanie w komentarzu poniżej.