Dziś każdy może zajmować się branżą filmową. Szczególnie na potrzeby internetu. Tworząc instrukcje wideo w takim programie jak Camtasia Studio stajesz się jakby właścicielem studia filmowego. Jesteś pomysłodawcą, producentem, scenarzystą, kamerzystą, realizatorem dźwięku, montażystą, a nawet grasz główną rolę w tym filmie.

To twoje studio filmowe nie jest co prawda na miarę Hollywood, ale też inne jest jego przeznaczenie. Instrukcje wideo służą nauczaniu, wyjaśnianiu, tłumaczeniu i prezentowaniu. I to tylko bardzo ogólnie powiedziane.

W najbliższy czwartek 28 października 2010 r. o godz. 20:00 zaprezentuję 40 bardzo konkretnych zastosowań instrukcji wideo. Dowiesz się dlaczego warto się nimi zajmować i w jaki sposób mogą one zwiększyć twoją sprzedaż i zarabianie w internecie.

Aby wziąć udział w spotkaniu lub otrzymać nagranie wystarczy, że zgłosisz się na stronie SztukaInstrukcjiWideo.pl (nawet jeżeli już tam się zgłaszałeś).

Szczególnie warto wziąć udział w spotkaniu na żywo. Będzie to prezentacja interaktywna, podczas której będziesz mógł sterować przebiegiem spotkania. Po raz pierwszy poprowadzę w taki sposób spotkanie na żywo!