Unikalna i odpowiednio sformatowane teksty na stronie internetowej są jednym z najważniejszych rzeczy do wypozycjonowania każdej  internetowej strony.

Najlepiej jeśli będziesz tworzyć treści samodzielnie, w oparciu o własne unikalne doświadczenia. Najlepiej pisz tak, jak mówisz. Nie zawsze jednak mamy talent do pisania. Generalnie uważam, że nie jest to trudna rzecz aby się tego nauczyć. W internecie nie trzeba bowiem pisać, tak jak nasz uczyli na języku polskim. Wystarczy pisać tak, jak mówisz.

Jeśli jednak nie masz na to czasu, możesz też to zlecić. Ja najbardziej polecam zlecenie komuś pisania. Wystarczy dać w internecie ogłoszenie, a zgłosi się cała masa osób, które napiszą Ci tekst nawet za 5 zł za stronę. Niestety często jakość tych tekstów pozostawia dużo do życzenia.

Dlatego regularnie szkolimy naszych klientów i ich pracowników w tym jak szybko napisać unikalne teksty aby jednocześnie dobrze się one pozycjonowały.

Na Targach e-Handlu spotkałem firmę, która specjalizuje się w pisaniu takich tekstów na strony internetowe. Jest to dobre rozwiązanie kiedy chcesz szybko jednorazowo stworzyć wiele unikalnych, dobrze sformatowanych pod pozycjonowanie tekstów. Na przykład choćby do stworzenia nowych opisów do sklepu internetowego, aby były unikalne. Takie działanie może znacząco wpłynąć na pozycję Twojego sklepu w wyszukiwarce. Bo sklep stanie się wyjątkowy, z dnia na dzień.

Warto jednak pomyśleć również o prowadzeniu bloga. A to już jest raczej stałe działanie. Ja osobiście rekomenduję pozyskanie do tego osoby do współpracy, która będzie nie tylko pisała, ale również obsługiwała klientów. Bo właśnie w ten sposób, będzie zdobywać nowe unikalne informacje, które mogą zainteresować Twoich potencjalnych klientów.

Udostępniony odnośnik

– niepowtarzalna, super treść dla Twojej strony internetowej
supertresc.pl to nie tylko odpowiedni adres dla administratorów stron internetowych oraz agencji, które chcą zamówić teksty, ale również dla autorów, którzy chcą zarabiać pisząc teksty.

Google+: Zobacz ten post na Google+