W dniach 22-23 czerwca 2007 r. odbędzie się w Poznaniu spotkanie blisko 1500 osób zajmujących się lub pragnący zajmować się sprzedażą internetową na Allegro.  Będzie tam można zdobyć wiedzę nieosiągalną w żaden inny sposób poprzez bezpośredni kontakt z ludźmi, którzy współtworzą nowy zawód sprzedawcy internetowego. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i sprawdzonych sposobów na e-commerce.

Spotkanie Allegro 2006

Podczas spotkania przedstawione zostaną takie sprawy jak strategia sprzedaży internetowej, ścieżki rozwoju firmy, obowiązujące przepisy gospodarcze i podatkowe, czy optymalne metody obsługi narzędzi dla e-commerce.

Allegro, organizator spotkania, zaprosiło mnie do poprowadzenia wykładu na temat zdrowej konkurencji. Będę miał okazję zaprezentować sprawdzony przeze mnie sposób analizy konkurencji. Omówię sposoby wyróżnienia się na tle konkurencyjnych sprzedawców. Opowiem też o moich zasadach fair play związanych ze sprzedażą na Allegro.

Wspólnie ze mną wykład prowadzić będzie Anna Dmochowska. Opowie ona między innymi o etyce handlowej oraz swoich doświadczeniach z kontaktów z konkurencyjnymi firmami. Wykład będzie trwał półtorej godziny i zostanie dodatkowo uzupełniony dyskusją. W dyskysji wezmą udział również pracownicy Allegro: Justyna Plenzler i Wojciech Dudek

Wykład rozpocznie się w piątek 22 czerwca o godzinie 10:00 w sali 3. Dyskusja będzie miała natomiast miejsce w sali 2 w godzinach 12:00-13:30. Na spotkanie można zapisać się na stronie Allegro. Serdecznie zapraszam.