W odpowiedzi na moje pytanie odnośnie tego ile powinno kosztować członkostwo w Klubie Internetowych Sprzedawców otrzymałem nie tylko dużo różnych propozycji cen, ale również dużo ciekawych analiz, jak postrzegacie “klub” i jak różną formułę może on przybrać.

Ponieważ nie da się pogodzić wszystkich potrzeb i możliwości, ostatecznie postanowiłem wybrać bardziej otwartą formułę i przede wszystkim kontynuować to, co rozpocząłem w ramach Radia i Telewizji Internetowych Sprzedawców. Ponieważ stale jestem pytany o nagrania, właśnie one będą stanowić podstawę Klubu.

Teraz właśnie dzięki temu, że zapiszesz się do Klubu Internetowych Sprzedawców, będziesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnego programu Telewizji czy Radia. Będziesz mieć też możliwość wcześniejszego zgłoszenia tematu do spotkań na żywo. Będziesz mieć większy niż dotąd wpływ na tematykę tego o czym będą następne programy. Nawet jeżeli nie będziesz uczestniczyć na żywo, otrzymasz nagranie z rozwiązaniem swojego problemu.

Co jakiś czas w Klubie będę organizował również dodatkowe szkolenia tematyczne. Będą one prowadzone zarówno przeze mnie, jak i innych internetowych sprzedawców.

Już za tydzień, we wtorek 27 kwietnia, odbędzie się pierwsze takie szkolenie pt. „Od czego zacząć sprzedaż w internecie – krok po kroku”.

Niekiedy te dodatkowe szkolenia będą dostępne zupełnie bezpłatnie w ramach Klubu, a niekiedy Klubowicze otrzymają dużą zniżkę na zakup. Wszystko po to, aby cena samego członkostwa w Klubie nie była dla nikogo przeszkodą w rozpoczęciu korzystania ze wsparcia mojego i innych specjalistów.

Jeżeli chcesz systematycznie korzystać z mojej wiedzy i pomocy w sprzedaży internetowej, to zapisz się już dziś do Klubu Internetowych Sprzedawców.