Zgodnie z zapowiedzią, dziś druga odsłona Klubu Internetowych Sprzedawców. W KlubISie, jak go w skrócie określają Klubowicze, masz dostęp do spotkań na żywo.

Co miesiąc możesz spotkać się ze mną na wielotematycznym programie Telewizji Internetowych Sprzedawców. Na żywo, przy udziale z miesiąca na miesiąc coraz większej liczby widzów prezentuję różne oprogramowanie i strony internetowy przydatne do sprzedaży w internecie. Nie tylko możesz to zobaczyć i usłyszeć, ale również od razu pytać i komentować.

Co pewien czas organizuję konsultacje na żywo dla Klubowiczów. Na nich nie tylko omawiam, ale również pokazuję sposoby rozwiązywania różnych problemów technicznych. Często nawet zaglądam na komputer tych, którzy mają jakiś problem techniczny. A ty możesz to wszystko oglądać i konsultować na bieżąco.

Małymi kroczkami, bez ruszania się z domu, stopniowo coraz bardziej zrozumiała staje się internetowa terminologia i coraz bardziej jasne stają się metody korzystania z technologii w dzisiejszym e-biznesie.

Jeszcze w tym tygodniu ruszy nowy nabór do Klubu Internetowych Sprzedawców.