Jeśli masz już rozwiniętą działalność gospodarczą i radzisz sobie świetnie w sprzedaży poza internetem, warto abyś rozważył nieco szybsze metody na rozwój sprzedaży internetowej niż te, które stosują osoby, które dopiero zaczynają za swoim biznesem.

W moich kursach i warsztatach podaję gotowe metody na wdrożenie w życie poszczególnych elementów składających się na cały proces sprzedaży – od badania rynku, poprzez marketing, kończąc na procesie i obsłudze sprzedaży. Wszystkiego tego potrzebujesz, ale w twoim przypadku najlepiej wdrożyć to wszystko razem.

Jest tego wszystkiego jednak bardzo dużo. Niektórym brakuje czasu i cierpliwości aby samemu wszystko wdrażać w życie. Mimo, że być może coraz lepiej już radzisz sobie z obsługą różnych narzędzi, nadal jest problem z połączeniem i sprawnym działaniem różnych elementów, które składają się na sprzedaż internetową.

Postanowiłem na ten temat porozmawiać w Radiu Internetowych Sprzedawców z ekspertem od systemów informatycznych, Lechem Nowakiem, osobą która opiekuje się również moimi systemami internetowymi.

Spróbujemy razem znaleźć rozwiązanie dla Twoich zmagań z mnogością spraw jakie obejmuje rozwój sprzedaży przez Internet.Pamiętaj, że jeżeli już prowadzisz firmę, to warto podejść do wykorzystywania internetu w nieco inny sposób, niż gdybyś dopiero zaczynał swoją działalności. Porozmawiajmy razem o tym.