Jednym z najszybszych sposobów na rozpoczęcie sprzedaży produktów informacyjnych w polskim internecie jest sprzedaż poprzez platformę Ekademia.pl. W ubiegłym roku latem prowadziłem warsztaty z zarabiania na Ekademii.

Od kilku miesięcy stale otrzymuję pytania kiedy znowu zorganizuję ten warsztat. Kiedy dwa tygodnie temu na  zaproszenie Piotra Majewskiego prowadziłem wykład na konferencji ImpleBUSINESS wiele osób narzekało mi na trudności w wystawieniu kursów do sprzedaży na Ekademia.pl. Postanowiłem więc ponownie zorganizować ten warsztat. Tym razem w trybie ekspresowym, weekendowym.

Ale najpierw zapraszam Cię na

BEZPŁATNE szkolenie przez internet
“Jak błyskawicznie stworzyć kurs na Ekademia.pl”.

Poprowadziłem to szkolenie w sobotę 22 maja rano. Jeśli chcesz otrzymać nagranie, to wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.ZarabianieNaSzkoleniach.pl, a otrzymasz wkrótce emaila z linkiem do wideo.

Dla tych co się zapiszą teraz przygotowałem specjalną, niezwykle atrakcyjną cenowo ofertę na warsztat, który odbędzie się w sobotę i niedzielę 29-30 maja w godz. 10-13. Będzie to jedyna edycja tego warsztatu z konsultacjami na żywo w tym roku.

Tak więc – nie przegap i zarejestruj się już teraz na stronie www.ZarabianieNaSzkoleniach.pl.