Telewizja Internetowych SprzedawcówW kolejnym programie Telewizji Internetowych Sprzedawców przedstawię kilka praktycznych narzędzi dostarczanych przez Google oraz opowiem o wtyczkach do WordPressa.

W ostatnim czasie całą moją pocztę elektroniczną obsługuję za pomocą Gmaila. Idea obsługi etykiet zamiast folderów oraz grupowanie emaili w wątki powoduje, że dużo mniej mam poczty do przeglądania. W programie pokażę kilka wprowadzonych przeze mnie sposobów na zarządzanie dużą liczbą emaili.

Dostępność wtyczek, czyli pluginów do jakiegoś oprogramowania jest często jedną z głównych przyczyn jego popularności. Tak właśnie jest między innymi z blogiem WordPress.

Już w podstawowej wersji program ten daje całkiem spore możliwości jeśli chodzi o tworzenie nie tylko blogów, ale nawet innych serwisów internetowych. Uzupełnienie go o dodatkowe wtyczki czyni z niego imponujące narzędzie, pozostawiające daleko w tyle inne platformy, nie tylko blogowe, ale również typu CMS (systemy zarządzania treścią).

Najważniejsze jest to, że wtyczki mogą być tworzone przez każdego. To sprawiło, że na dzień dzisiejszy jest dostępnych już ponad 7600 różnych wtyczek!

Tylko jak znaleźć wśród nich te, które są najlepsze? Aby Ci to ułatwić, podam Ci gotową listę wtyczek, które najczęściej wykorzystuję na moich blogach i które najlepiej sprawdzają się na blogach eksperckich.

Zapraszam do kolejnego programu Telewizji Internetowych Sprzedawców!

Program możesz obejrzeć na żywo we wtorek 15 grudnia 2009 r. o godz. 20:00 po uprzedniej rejestracji na stronie SprzedawcaInternetowy.TV. Otrzymasz wówczas dostęp do strony do logowania się do programu.