Miesiąc temu odkryłem, że profesjonalne oprogramowanie do tworzenia stron internetowych HTML, którego używam już od wielu lat, jest dostępne teraz za darmo! Dotąd trzeba było płacić za nie 299 USD.

Postanowiłem o nim opowiedzieć w Telewizji Internetowych Sprzedawców.

W tym narzędziu możesz tworzyć strony internetowe, tak łatwo jak się tworzy strony w Wordzie, czyli w trybie WYSIWIG. Jednocześnie masz dostęp do kodu. I to w dodatku widzisz stronę i kod równolegle. Co zmienisz na stronie, natychmiast zmienia się w kodzie i odwrotnie.

Program świetnie obsługuje tabele, grafikę i style CSS. Jest to najlepsze narzędzie z jakiego korzystałem do tworzenia stron internetowych z ofertą, czy to do sklepu, do Allegro, czy na inne strony sprzedażowe. Każdy sprzedawca internetowy powinien posiadać tej klasy narzędzie.

O tym oprogramowaniu nie tylko opowiedziałem, ale również pokazałem jak wygląda i jak działa – tylko we wtorek 16 lutego 2010 r. i tylko na żywo (chyba, że jesteś w Klubie Internetowych Sprzedawców, to wówczas otrzymasz nagranie).

Jeżeli dotąd nie rejestrowałeś się do programu Telewizji Internetowych Sprzedawców, to teraz jak najszybciej zaloguj się na stronę www.SprzedawcaInternetowy.TV i następnie zarejestruj się na dole, po prawej stronie, do następnego programu.

Spotykamy się w Internecie w każdy trzeci wtorek miesiąca o godz. 20:00.