Czujesz jakbyś unosił się w powietrzu. Gdzieś w oddali widzisz światło, które Cie przyciąga. Stopniowo zaczyna się ono zbliżać. Zaczyna coraz bardziej Cie obejmować. Oświetla całe Twoje życie. Jest tak jasno, ze nie dostrzegasz tego co minęło. Skupiasz się tylko nad tym co przed Tobą. Czujesz olśnienie, a właściwie cała masę olśnień. Twój umysł pracuje na najwyższym poziomie przyjemności. Spływa na Ciebie przyjemna energia. Czujesz wzruszenie, radość, otwartość, lekkość. Czujesz, ze jesteś naprawdę szczęśliwy.

Czy znasz to uczucie?

Przypomnij sobie czy czegokolwiek takiego doświadczyłeś? Dla mnie jest to najwyższy poziom szczęścia. Dla takich chwil właśnie chce żyć.
Byc moze Ty oddasz to innymi słowami. Ale na pewno też masz takie chwilę, w których czujesz podobne uniesienie. Chce Ci o tym przypomnieć, abys pamiętał, ze właśnie dla takich chwil należy żyć.

Nie sprzedawaj dla samych pieniędzy. Zarabiaj w Internecie po to, aby uwolnić więcej czasu dla chwil uniesienia.
Co ciekawe, im więcej będziesz mieć tych chwil, tym bardziej będzie rozwijać się Twoja firma. W takich chwilach Twój umysł wychodzi poza schematy myślenia. Sprawia, ze dostrzegasz rzeczy, których dotąd nie widziałeś. Widzisz więcej sposobności i możliwości, które co najważniejsze regularnie wykorzystujesz.

Zadbaj więc o to, aby takich chwil w Twoim życiu było jak najwięcej. Być może to uczucie pojawi się podczas czytania jakiejś książki, oglądania filmu, spaceru, podróży, rozmowy, czy koncertu. Szukaj inspiracji. Bądź otwarty na emocje i wrażenia. Niech one unoszą Cie wysoko.