Wanda LoskotW kolejnej audycji Radia Internetowych Sprzedawców specjalnym gościem, prosto ze Stanów Zjednoczonych, będzie Wanda Loskot, osoba która NAPRAWDĘ pomaga zarabiać.

Osobiście potwierdzam, że w swoich poradach daje dokładne wskazówki, co zrobić żeby odnieść sukces często nawet większy niż nam się marzy. Wanda Loskot zaliczana jest do czołówki ekspertów od spraw rozwoju małych firm. Zajmuje się tym już od kilkunastu lat ze sporym powodzeniem. Już w roku 2000 była na tyle dobra by słynny Jay Abraham zaprosił ją do współpracy. Jej klienci odnoszą naprawdę wielkie sukcesy.

Od pewnego czasu Wandę stać na to, by żyć w luksusie nic nie robiąc. Mimo to, nawet mimo różnych chorób, które ostatnio jej się przytrafiały, stale pomaga przedsiębiorcom. A co dla nas szczególnie ważne, dzieki Internetowi, przede wszystkim pomaga teraz polskim przedsiębiorcom.

Wanda obiecała, że w Radiu Internetowych Sprzedawców opowie między innymi o niektórych sekretach sukcesów jej klientów, a także o powodach porażek w internetowej sprzedaży. Koniecznie zaplanuj sobie ten wtorkowy wieczór, 28 kwietnia 2009 r. godz. 20:00. Stronę, na której możesz wysłuchać na żywo audycji, znajdziesz klikając w link po prawej stronie „Radio Internetowych Sprzedawców”. Możesz też otrzymać powiadomienie z linkiem na swój e-mail.

Więcej o Wandzie Loskot i jej projektach znajdziesz na stronie SukcesTwojejFirmy.com.