Na tle AlleDekadaBędzie można dokonywać jeden zakup u kilku sprzedawców na raz. Klient Allegro będzie mógł wszystko zrobić w serwisach Grupy Allegro. Praktycznie całe życie będzie mógł zorganizować, od znalezienia pracy, poprzez zakupy potrzebne do życia, kończąc na organizacji wakacji.

Będziesz otrzymywać powiadomienia o transakcjach na telefon komórkowy. Będziesz mógł robić zdjęcia produktu, wysyłać je na Allegro  i w ten sposób dokonać zamówienia. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu kreskowego!

Będzie łatwiejszy dostęp do historii transakcji. Będziesz mógł śledzić swoje przesyłki kurierski. Zarówno sprzedający będą mogli to robić, jak i kupujący.

To wszystko są zapowiedzi z filmu, który został dziś zaprezentowany w Poznaniu podczas 10 Spotkania Allegro. Film został zrobiony w konwencji filmy fabularnego, z akcją, sensacją i porwaniami. Ile z tego faktycznie to są plany na ten rok, to okaże się jutro. Szczegóły zostaną bowiem przedstawione wkrótce na stronie Allegro.pl. Ja jednak postanowiłem się tym podzielić już dziś. Mam nadzieję, że mnie za to nie zamkną ;)

Więcej o tegorocznym Spotkaniu Allegro napiszę w ciągu najbliższego tygodnia.