Jednym z elementów współczesnego marketingu w Internecie jest umiejętność wykorzystywania nie tylko tekstu, ale również zdjęć, dźwięku i filmów. Dzisiejszy Internet zawiera coraz więcej elementów multimedialnych i dlatego należy to koniecznie wykorzystać.

Od kilku tygodni prowadzę warsztaty, na których uczę jak to zrobić za pomocą dostępnych w Internecie bezpłatnych narzędzi. Dziś, dzięki blogom, jest to dużo łatwiejsze niż to może się wydawać. Dlatego też właśnie warsztaty nazywają się „Multimedia Na Blog”.

Niedawno Basia Szumocka, jedna z uczestniczek pierwszej edycji warsztatów, na warsztatowym forum podzieliła się swoimi doświadczeniami na temat programu do edycji dźwięku w Audacity:

Wiele miesięcy temu, bo ponad rok, zrobiłam swoje pierwsze podejście do tego narzędzia. Po wielu nieudanych próbach dałam sobie spokój z nim.

Szukałam innych ale bardzo chciałam nauczyć się obsługi tego programu, bo słyszałam opinie, że jest dobry i warto.

Oba dotychczasowe spotkania podczas tego kursu były dla mnie bardzo odkrywcze. Znakomite narzędzia pokazujesz Mirku! Robisz to w tak przemyślany sposób, że oprócz wiedzy, którą podajesz, uczę się rzemiosła „internetowego nauczyciela” od Ciebie.

Spełnia się tyle moich marzeń! Trochę uporządkowałam linki na moim blogu Pierwszy E-biznes. Piszę trochę, bo zaczęłam ze złej strony wyrównywać. Później już mi zabrakło czasu i zostawiłam jak jest. To doświadczenie też jest ważne. Robienie takich „pomyłek” jest pouczające. Na przyszłość wie się jak pewne sprawy planować.

Pozdrawiam i wielkim zaciekawieniem oczekuję naszych kolejnych spotkań.

Basia Szumocka

Jeśli też chcesz nauczyć się wykorzystywać multimedia w Internecie i zmagasz się z podobnymi problemami technicznymi jak Basia, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Już niedługo ogłoszę zapisy na drugą edycję tych warsztatów.

Aby otrzymać priorytetowe zaproszenie, wejdź już teraz na stronę www.MultimediaNaBlog.pl.