Rok temu brałem udział w programie szkoleniowym Wandy Loskot „Zarabiaj Na Wiedzy„. Dzięki temu dziś żyje właśnie z zarabiania na wiedzy, a dokładnie że sprzedaży wiedzy w Internecie.

Chce Ci powiedzieć, ze naprawdę warto żyć ze sprzedaży wiedzy w sieci. Tu są naprawdę nieograniczone możliwości. Trzeba tylko nauczyć sie je wykorzystywać.

Właśnie dlatego aby Ci to ułatwić, namówiłem Wandę, żeby zorganizować następną na żywo edycję „Zarabiaj Na Wiedzy”. Z moje strony tę edycję uzupełnię doświadczeniem z polskiego rynku oraz przygotuję instrukcje wideo, jak to wszystko w praktyce zrobić.

Program ma ruszyć tego lata. Ale już teraz możesz się świetnie do niego przygotować. Lada dzień ogloszę bowiem zapisy na druga edycje warsztatów „Multimedia Na Blog”. Jeśli więc chcesz nauczyć się obróbki i wstawiania zdjęć, dźwięku i filmów do Internetu, zapisz się jak najszybciej na MulimediaNaBlog.pl. Dostaniesz wówczas informacje o zapisach w pierwszej kolejności (warsztaty planuje w małej grupie tylko kilku osób).

Więcej dowiesz sie też dziś, we wtorek 21 kwietnia, od godziny 20:00 podczas audycji Radia Internetowych Sprzedawców, której specjalnym gościem będzie właśnie Wanda Loskot.