Wystartuj!Aż mi się serce kraje, kiedy widzę ile osób stałe zwleka z rozpoczęciem wlasnej sprzedaży w Internecie. Jedynie myślą, zastanawiają sie, rozważają, planują.

Człowieku, zacznij w końcu działać!

Zrób tak: wyznacz sobie termin do którego zaczniesz pisać swój blog. Wejdź już teraz na www.BlogDlaEksperta.pl i zapisz sie na instrukcje założenia bloga.

Wyznać sobie termin do kiedy ustalisz nazwę dla swojego biznesu. Nazwę domeny. Bo w końcu to Internetowa sprzedaż. Do tego czasu zarezerwuj domenę i przygotuj wizytówki.

To jest bardzo ważne, abys przygotował wizytówki. To bardzo urealni Twoj pomysł. Nie będzie on tylko wirtualny. Stanie sie fizyczny, widoczny choćby na tym małym skrawku papieru.

Jak zauważyłeś, masz zacząć pisać na blogu zanim wymyslisz nazwę. Nawet jeżeli nie masz grupy docelowej, zacznij pisać. Pisanie pomoże Ci to wszystko przemyśleć. Jednocześnie zaczniesz też budować pozycję w sieci, w wyszukiwarkach. Gdybyś tylko ograniczył sie do myślenia, to kto by o tym wiedział? Nie miałbyś żadnego pożytku. A tak Twoj marketing już zaczyna działać.

Bardzo ważne, nie zapomnij o zalozeniu biuletynu i zbierania zapisów. Nawet jeżeli jeszcze nie będzie nic wysyłać. Nawet jeżeli nie wiesz jaka grupę docelową ostatecznie wybierzesz. Załóż od razu listę. To pomoże Ci nawiązać dialog. Będziesz wiedzieć, ze masz odbiorców. A to jest najwazniejsza rzecz w internetowej sprzedaży – mieć kontakt do tych, którzy się Tobą zainteresowali.