UrodzinyWandy.plWczoraj swoje 60-te urodziny obchodziła moja mentorka, trenerka i przyjaciółka Wanda Loskot. Z tej okazji Basia Szumocka wpadła na pomysł, aby jako niespodziankę zorganizować specjalny urodzinowy blog. Wczoraj odbyła się na nim urodzinowa impreza.

Okazało się, ze można w Internecie zorganizować nawet bal urodzinowy, z kwiatami, życzeniami, piosenkami, tańcami, wspomnieniami i rozmowami na żywo. Emocje uczestników są jak na prawdziwym balu. Może tylko mniej ruchu fizycznego jest. Bo uczestnicy nie muszą nigdzie jechać. Mogą tak jak wczoraj, bawić się wspólnie, będąc jednocześnie na różnych kontynentach.

Muszę przyznać, ze nawet ja nie bylem pewien na początku, że to się uda. Basia jednak miała wspaniała wizję i udało nam się w końcu ja zrealizować. A zaskoczenie jubilatki było całkowite. Wanda uznała, ze jest to najwspanialszy prezent jaki w życiu dostała.

Niech Cię więc nie dziwi nic w Internecie. Tutaj można zrobić wszystko to, co robimy w świecie rzeczywistym. Trzeba mieć tylko wyobraźnię.

Do takiej internetowej imprezy potrzebujesz tylko bloga. To jest naprawdę tak niesamowite narzędzie, że możesz w nim tworzyć i prowadzić naprawdę masę różnorodnych stron internetowych. Nie tylko blogi eksperckie. Z jednej strony zwykłe strony www, a z drugiej takie internetowe imprezy.

Na zorganizowanie internetowego urodzinowego bloga wystarczył jedynie tydzień czasu. Większość zrobiła Basia Szumocka, która od kilku miesięcy korzysta z moich warsztatów. Niedawno „Multimedia Na Blog”, a wcześniej „Blog Dla Eksperta”.

Niech to doświadczenie zainspiruje Cię do tego jak jeszcze można wykorzystać blog. Pomyśl co takiego robisz w sprzedaży w świecie rzeczywistym, co przynosi korzyści, a nawet dotąd nie pomyślałeś, ze to da sie też zrobić w Internecie?

Zajrzyj na UrodzinyWandy.pl i zobacz jak można zorganizować komuś urodziny za pomoca bloga. Jeżeli dotąd tego nie robiłeś, to koniecznie zainteresuj się blogami. One naprawdę mogą bardzo rozwinąć Twoj biznes w Internecie.