Publiczna działalność - SprzedawcaInternetowy.plTwoja działalność w internecie, to twoja publiczna działalność. Myślisz, że tylko sprzedajesz? Nie! Masz tu misję do spełnienia.

Poprzez produkty i usługi jakie masz do zaoferowania pomagaj ludziom w byciu szczęśliwymi. Nie myśl tylko o tym, aby „kupić tanio i sprzedać drogo”. Niech twoja sprzedaż polega na służeniu ludziom.

Zdecyduj w czym będziesz pomagać. W jaki sposób twoje produkty i usługi mogą poprawić życie innych ludzi. Tą właśnie informacją dziel się na swoich stronach internetowych.

Zamiast opisywać cechy tego co masz na sprzedaż, wymień korzyści jakie można osiągnąć korzystając z tego. Przedstaw te korzyści z punktu widzenia osiągania szczęścia. Może to być na przykład:

 • pozbycie się jakiegoś problemu (np. zdrowotnego),
 • poprawienie wyglądu,
 • lepszy nastrój (np. dzięki nowej dekoracji w domu),
 • przyspieszenie wykonywania jakiejś czynności,
 • radość bliskich (np. zabawka dla dziecka, prezent),
 • zaspokojenie potrzeby zdobycia wiedzy (ale dodaj też, co z tą wiedzą można osiągnąć)
 • pozbycie się bałaganu,
 • zaspokojenie potrzeby bycia nowoczesnym (np. przez posiadanie najnowszego modelu telefonu),
 • podziw znajomych (posiadanie nowych ciuchów, czy nowego samochodu)
  itd.

Kiedy zaczniesz myśleć o tym, aby w jakiś sposób dawać ludziom szczęście, nagle okaże się, że ludzie będą cie uwielbiać. Uwaga tylko, że nie wszyscy! Ale tych, co będą cie lubić i będą pragnąć, abyś im pomagał, będzie na tyle dużo, na ile bardziej masowy problem jesteś w stanie rozwiązać.

Przy czym zacznij od swojej publicznej działalności w małej grupie, najlepiej w takiej, w której od razu możesz stać się pełnym podziwu liderem. Tak jak nie musisz być od razu prezydentem kraju, ale możesz łatwo być godnym naśladowania przywódcą dla swoich dzieci.

Pomyśl dla kogo możesz być przykładem. W tej jednej rzeczy, w której jesteś w stanie pomagać.

Zapewniam cię, że każdy ma taką rzecz, w której może pomagać innym. Ty też to masz!

Znajdź ludzi, którzy zmagają się z tym i którzy poszukują rozwiązania na to. Ogłoś im, że masz lekarstwo na ich problem. Pokaż jak to działa i jak będzie wyglądać ich życie, kiedy skorzystają z twojego rozwiązania.

Rozpocznij i prowadź swoją publiczną działalność. Poprzez strony internetowe, sklep internetowy, Allegro, emaile, marketing społecznościowy itp.