Kilka dni temu, jak efekt umiejętności uczestników warsztatów „Multimedia Na Blog”, pokazywałem wideo Basi Szumockiej. Dziś mam ogromną przyjemność zaprezentować wideo innego uczestnika tych warsztatów Marzenny Siek.

Tym razem jest to przykład filmu, które sprzedaje.

[yt1]cmv3HskKPoY[/yt1]

Wideo na stronie internetowej jest tym, co może bardzo szybko dziś podnieść sprzedaż. Zwróć uwagę jak fantastycznie Marzenna przygotowała to nagranie. Stworzyła czołówkę, dodała podkład dźwiękowy, wstawiła napisy na film, zachęciła do odwiedzenia swojej strony tych, co będą oglądać to wideo w różnych miejscach.

Zwracam uwagę, że Marzenna robiła to po raz pierwszy. Zaledwie kilka miesięcy temu miała pierwszy raz do czynienia z blogiem. Wytrwale w nim publikowała. Zaczęła od pisania zwykłych tekstów.

Pamiętaj, że jeżeli myślisz o sprzedaży za pomocą filmów, powinieneś to koniecznie łączyć umiejętnie ze zwykłym tekstem. Wyszukiwarki przyciąga bowiem tekst.

Wyszukiwarki kochają też blogi. Dlatego właśnie warto prowadzić blog ekspercki. Jednocześnie na blogu najłatwiej jest wstawić film wideo. Wystarczy odpowiednia wtyczka i już wygodnie możesz wstawiać filmy z YouTube lub własnego serwera.

Koniecznie zacznij prowadzić swój kanał telewizyjny w YouTube. Serwis ten należy do Google. Kilka tygodni temu konta w YouTube zostały połączone z kontem Google. Również przeglądarka Chrome (której właścicielem jest Google) jest bardzo mocno nastawiona na odtwarzanie filmów z YouTube. Spodziewaj się więc, że już niedługo w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google pojawią się filmy z YouTube. Skończą się czasy kiedy w Google wyszukiwane były tylko teksty. Wkrótce zagoszczą tam również inne multimedia.

Nie przegap więc tego momentu i już teraz naucz się tworzyć filmy do sprzedaży w Internecie. Zapisz siebie lub wyślij pracownika (obydwoje możecie mieć dostęp do instrukcji). Dziś ostatni dzień zapisów na warsztaty „Multimedia Na Blog”. Ostatnia szansa na to, aby za 6 tygodni tworzyć i publikować takie filmy jakie już teraz robi Marzenna.