Po szaleństwie z wizerunkiem bloga, mam następne szaleństwo w zanadrzu. Teraz zamierzam zwielokrotnić swój czas.

Pracuje nad rozwiązaniem problemu, że doba ma tylko 24 godziny. Jeżeli zaliczasz się do tej grupy ludzi, którzy mają czasem ochotę wydłużyć dobę, to w przyszłym tygodniu będziesz mieć okazję przekonać się jak to jest możliwe…

W środę 21 lipca 2010 r. o godz. 18:00 wspólnie z moim przyjacielem Lechem Nowakiem zamierzamy wykonać próbę pokonania liczby 24 przeprowadzonych 1-godzinnych konsultacji na dobę. Naszym celem jest przeprowadzenie co najmniej 100 takich konsultacji w ciągu 24 godzin.

Tak, to nie jest pomyłka! W 24 godziny każdy z nas zamierza średnio spędzić na konsultacjach po 50 godzin. Czyli chcemy wydłużyć dobę do 50 godzin. Jak to jest możliwe?

Dowiesz się już niedługo…

Jednak aby to się udało potrzebujemy twojej pomocy. Musimy bowiem znaleźć 100 chętnych osób na konsultacje. Proszę daj znać w komentarzu poniżej, czy zgłaszasz chęć uczestnictwa w takiej konsultacji?

Dzięki 1-godzinnej konsultacji z nami dowiesz się w jaki sposób możesz rozwinąć swoją sprzedaż internetową.  Wspólnie przeanalizujemy sytuację w jakiej się znajdujesz. Przyjrzymy się twoim celom, temu w jakim czasie chcesz je osiągnąć. Ocenimy możliwości ich realizacji w ramach środków jakimi dysponujesz i zaproponujemy ci skrojoną na miarę twoich potrzeb i możliwości gotową metodę na sprzedaż internetową.

Niezależnie na jakim etapie rozwoju sprzedaży internetowej jesteś, otrzymasz od nas odpowiednie wskazówki co teraz powinieneś zrobić, aby dalej rozkręcić swoje przedsięwzięcie w internecie. Niezależnie czy masz już działającą świetnie firmę, czy też dopiero ruszasz ze sprzedażą internetową. Możemy ci pomóc, aby dalszy rozwój był odpowiednio szybki i odbywał sie bez przeszkód technologicznych, czy przeszkód kadrowych.

Jeżeli już sprzedajesz poza internetem pomożemy ci powielić twój sukces również w sieci. Jeżeli dopiero zaczynasz biznes internetowy powiemy ci od czego masz zacząć aby zwiększyć szanse na sukces w sprzedaży internetowej.

Dodam jeszcze, że ja (ten po prawej) będę doradzał w kwestiach strategii marketingu sprzedaży internetowej, a Lech (po lewej) w zakresie integracji różnych systemów informatycznych wspomagających i obsługujących sprzedaż.

Czekamy na zgłoszenia co najmniej 100 osób chętnych do udziału w konsultacji. Zrób to dodając zgłoszenie za pomocą komentarza poniżej.