Każdy użytkownik Allegro może założyć w Serwisie stronę o sobie. Strona ta służy przedstawieniu informacji o Sprzedającym. Do stworzenia tej strony można wykorzystać HTML. Regulamin Allegro wprowadza jednak pewne ograniczenia.

W świetle nowych reguł, które obowiązują na Allegro od dnia 28 kwietnia 2008 r., możesz zamieścić na stronie „O mnie” adres i link innej strony WWW, pod warunkiem, że za jej pośrednictwem nie jest prowadzona działalność komercyjna. Strony tej nie możesz w żaden sposób wykorzystywać do reklamowania sprzedaży prowadzonej poza Allegro.

Oznacza to, że jeżeli na stronie „O mnie” masz link do swojego internetowego sklepu, to powinieneś jak najszybciej usunąć ten link. Również wszelkie reklamy, zaproszenia, zachęty do szukania sklepu internetowego będą uznawane przez Allegro za działanie typowo reklamowe. Nie możesz również podawać linków do innych serwisów aukcyjnych, czy pasaży handlowych.

Allegro zakazuje ogłaszania na tej stronie konkursów i akcji promocyjnych, w których wycięzca wyłaniany jest w drodze losowania lub poprzez osiągnięcie odpowiedniej wartości zakupów.

Nie podawaj na stronie „O mnie” komentarzy otrzymanych od innych użytkowników oraz innych informacji o przebiegu swoich dotychczasowych transakcji. Zamiast tego podaj jedynie link do strony z otrzymanymi na Allegro komentarzami.

W treści strony możesz opisywać produkty, które aktualnie sprzedajesz. Jeżeli nie będziesz już czegoś sprzedawał i nie będziesz miał żadnej oferty z tym przedmiotem, to nie wolno Ci podawać informacji o nim na stronie „O mnie”.