Zobacz bezpłatne nagranie WIDEO z webinaru, na którym przedstawiłem 12 rzeczy, które sprawią, że będziesz stale sprzedawać w internecie.

Imię: *
Email: *

Zobacz opinie uczestników szkolenia.

Większość osób kiedy zaczyna sprzedaż internetową,  stara się naśladować to co widzi na zewnątrz u innych, którzy już sprzedają. Zamawiasz wykonanie strony, czy sklepu internetowego. Być może nawet zarejestrujesz się na autoresponderze i wstawisz u siebie formularz zapisania się na newsletter. A potem czekasz. Czekasz aż pojawi się pierwszy kontakt. Czekasz aż pojawi się pierwszy klient. Wtedy to okazuje się, że coś nie gra, że sprzedaż internetowa u ciebie nie działa.

Kiedy nie ma sprzedaży internetowej albo ta sprzedaż jest mniejsza niż się spodziewałeś, zaczynasz szukać tego przyczyn. Zaczynasz dociekać co takiego robi konkurencja, a czego ty nie robisz, że sprzedaje. Bardzo często na pierwszy rzut oka nie widać tego. Okazuje się bowiem, że wiele przyczyn tej sytuacji jest ukrytych. Wiele elementów marketingu internetowego jest niewidocznych.

Przeanalizowałem dziesiątki stron internetowych, które nie sprzedają i porównałem je z tymi, które generują stałą sprzedaż internetową. W ten sposób odkryłem 12 rzeczy, które sprawiają, że można stale sprzedawać w internecie.

Przedstawiłem je na bezpłatnym szkoleniu przez internet. Aby otrzymać natychmiastowy dostęp do nagrania wystarczy się zarejestrować powyżej.